Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem három hete szakítottun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem három hete szakítottunk, és még mindig nagyon hiányzik. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Komolyan, velem még nem is volt ilyen, hogy valaki ennyire hiányzott. Minden éjszaka szerepel az álmaimban, mindenről ő jut eszembe.
2015. máj. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Soha.
2015. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi 4 hónapja:DD és még most is eszembe van.. szerinted?
2015. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Békülj ki vele. Én ezt soha nem értettem. Miért nem hallgatsz a szívedre?
2015. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, az biztos nem a semmiért volt. Ha te vágysz érte, akkor valószínű ő szakított veled, mert te elcsesztél valamit.


Gondolkozz el rajta, ha úgy érzed jogos, akkor javíts a dolgon, és békülj ki vele. Ne legyél már ennyire élhetetlen, hogy alap dolgokat a szádba kell adni.


Csoda, hogy még tudsz létezni.

2015. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi jelét nem adta, hogy rosszul érezné magát velem, viszont egyszer csak szakított - méghozzá egy eléggé kamunak tűnő indokkal.

Nemrég írtam neki sms-t, hogy neki nem hiányzik-e: adta a hülyét, és még azt is volt képe megkérdezni, hogy ki vagyok... Szóval innentől már semmi esély, és el akarom felejteni, de egyszerűen nem megy.

2015. máj. 9. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:

a bunkó parasztja -.-"

tudom mit érzel... csak ez nekem már több mint egy éve volt :D

én úgy totálisan teljesen 7 hónap alatt lettem túl (úgy, hogy nem is jöttem össze senkivel:D)

de már 3 hónap után jobb volt :)

ha van kedved dumálni erről, írj nyugodtan :)


és jobbulást ;)


19/L

2015. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ismerős érzés. Nekem még két év után is fáj a szakítás de már kezd elmúlni.
2015. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!