Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma kezdtem el járni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kezdtem el járni egy fiúval de egyszerűen nincs semmi közös témánk. Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jézusatyaúristenem, *facepalm,facepalm* 😂😂😂

Szóval csak azért kezdtél el vele járni, merthogy menő 😂

Erről annyit, hogy a csajok nem felszínesek 😒

2015. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem írd már le légyszíves, hogy hogy ismerkedtetek meg. #7
2015. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Beszélgessetek mondjuk arról, hogy ő "milyen menő", vagy tudok jobbat! Szemezzetek továbbra is, elvégre emiatt kezdtetek járni....nem? xd szánalom -.-
2015. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, a 14 éves és a bonyolult szerelmi élete :D

Lyányom, azt se tudod, kicsoda ő, és "jársz" vele? Mikor beszélgetni se tudtok? :D Esküszöm érdekel a csodálatos megismerkedésetek, dobj meg egy priváttal, vagy írd le ide :D

2015. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Irtam mindenkinek privátba aki kérte :)
2015. dec. 3. 15:52
 16/18 A kérdező kommentje:

DE AKIT ÉRDEKEL ITT AZ ÜZENET A MEGISMERKEDÉSRŐL:


Leirom a megismerkedésünket ha ez érdekel: :D


Tehát 1 éve ismerem de csak látásból. Eleinte facebokkon irt rám de csak sablonos témákkal (hogy pl mizu stb) De aztán mondta nekem hogy tetszek neki és persze ő is tetszett nekem.Ezért egy évre rá összejöttünk de úgy hogy az osztálytársaink kettesbe hagytak miinket és megbeszéltük hogy akkor járunk stb. és A facebokkos levelezés mostmár megszünt nem is beszélek vele facebokkon. arra koncentrálok hogy élőbe is menjen a beszélgetés. De amint meglátom elpirulok zavarba jövök és nem tudok neki semmit mondani. Mivel szerintem ő is ezért mind a ketten csak állunk egymás mellett de se kép se hang (xdd)


Na most ott tartunk hogy "járunk" de mostanába nem foglalkozik velem.. Ugyhogy szerintem az a baja hogy nincs semmi közös témánk (persze ez engem is zavar)



Tehát ez a nagy "megismerkedés" Ha tudsz valami tanácsot adni lécci irj vissza

várom a válaszod :) köszönöm

2015. dec. 3. 15:53
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

......ez nem járás -.-


Szerintem akkor jár 2 ember egymással, ha volt pár randiuk, van miről bezelgetni, megértik egymást. ( ez a minimum)


Es en biztos, hogy soha nem fogom kijelenteni, hogy akkor most járok XY-nal.

Nem, ha en járok valakivel, akkor az az 1. Kézfogás/puszi/csók utan fogom "számítani" es nem "bemondasra" lesz.



Es 15 eves vagyok ;)

2015. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval. 15/F. Hetes vagyok
2015. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!