Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma kezdtem el járni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kezdtem el járni egy fiúval de egyszerűen nincs semmi közös témánk. Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
zene hobbi iskola család állatok ne légy már ilyen élet képtelen ....
2015. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

és eddig mi volt a téma?


vagy csak megkérdezte, hogy járnál-e vele?


hány évesek vagytok?

2015. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

már régóta szemeztünk egymással és végre megkérdezett hogy járnék-e vele.. én persze igent mondtam De amint elkezdtünk járni olyan fura volt és mindig csak azon járt a fejem hogy mit mondjak neki.. (sablonos témák kizárva) nem olyanokrol akarok vele beszélni hogy pl. zene állatok (meg ilyen hülyeségek ) (már bocsánat) valami izgisebb téma kéne hogy rám ne unjon!!

Amugy 14 éves vagyok és ő is

2015. dec. 2. 17:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hülyeségek!? akkor beszélgessetek a atomfizikáról paszd meg!......
2015. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jolvan már nem ugy értettem hogy hülyeségek.. csak tudod az a srác nagyon (őőő..) "menők" közé tartozik vagy hogy mondjam és nem ilyen átlagos dolgokról szeret beszélni.. Én meg félénk vagyok nem is tudom mért engem választott amikor ő magabiztos én meg félénk.. :/ kérlek segitsetek
2015. dec. 2. 17:47
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez volt velem is, Vagyis hát volt egy lány és félénk volt én meg elég magabiztos vagyok :D Mind 2 en 14 évesek vagyon, és szerintem jó pasinak számítok. Szóval egy ideig jártunk és utána szakított velem mert nem volt közös téma. Ami igaz is volt szóval ez történt. Nem eset valami jól. :D De mindegy nem rolam van szó. Ha arra kerülne a sor, hogy szakitsatok inkább hozd fel neki a témát, hogy nincs közös téma és hogyprobaljatok ezen javitani :D mellesleg igy nezek ki ugyhogy nem a testemmel volt a baj [link]
2015. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez kell egy "kapcsolathoz" 14évesen? Szemezés és elcseszett kérdés ami amúgy baromság? Ez szánalom. És ezt úgy mondom, hogy 15 éves vagyok. Gratulálok a kapcsolatodhoz a menő pasiddal. :D Ez valami rossz vicc Xd Mi nem számít gagyi témának egy ilyen komolya kapcsolatnál? A tetoválás, piercing? Anyu nem engedi? Hűha... Gratulálok.. :D ez valami szánalom. Tőlem jelenthet akárki, nem izgat, de el kéne gondolkozni a kapcsolatodon.. ;)
2015. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es

szerintem ebbe nincs semmi vicc de ha te annak találod oké.. nagyon rosszul esik hogy egy normális kérdést felteszek és valami idióta elkezd oltogatni a neten..


Amugy többi válaszoló KÖSZÖNÖM SZÉPEN :) THANK YOU :D :"D

2015. dec. 2. 18:06
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Wut?! Ez a jaras? Hiszen nem is ismered, azt sem tudod ki o, vagy, hogy mik erdeklik. Ezt nem fogom tudni megertni soha, "oreg" vagyok en mar ehhez.


Ezek a mai fiatalok...

2015. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezek a válaszok :D :D :D

Lehidalok.. :"D


"ezek a mai fiatalok"

Mért hány éves vagy?


Ha érdekel hogy ismerkedtünk meg akkor szivesen leirom privátba,...

elég bonyolult kapcsolat lett de ez van :D

2015. dec. 2. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!