Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor bejövök neki vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki vagy sem?

Figyelt kérdés
4 napja ismerem a lányt, de külsőre és személyiségre is teljesen megfogott. A lényeg, hogy már haza is kísértem, és jól el is beszélgettünk, majd megöleltük egymást, de utána facen írta hogy ne lepődjek meg, mindenkit ölelget. Mondom oké, ez természetes hisz lány, de megkérdeztem tőle hogy ezt most azért mondta hogy ne vegyem semmire, én is csak egy vagyok a mindenki közül? Erre azt válaszolta, hogy inkább az egyetlen vagyok akit ölelgethet. Ez teljesen önellentmondó.
2015. dec. 1. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt jól mondod xD teljesen ellentmondó :D várjál még, ismerd meg jobban, aztán ha sokat lógtok együtt, úgyis elválik a sz*r a víztől, s kiderül hogy lehet e valamit kezdeni vele :)
2015. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez kuka, keress masikat
2015. dec. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!