Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elhiggye, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elhiggye, és megbocsájtson?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, nagyon tetszik, és tényleg olyan jó barátok vagyunk, bármikor számíthatunk egymásra. De ez csak szimpla barátság..minden nap beszélünk, de találkozni 2 hónapja nem sikerült a suli miatt.

de a lényegre térek.

Az egyik haverjának bejövök, és rám írt. Jobban megismertem vele, tökre kedves srácnak tűnt. De elfajult a beszélgetés..azt ajánlotta fel, hogy ha azt csinálja velem....értitek

akkor ráveszi xy-t hogy csókoljon meg(aki nekem tetszik).

És igent mondtam, azzal az ürüggyel, hogy kimegyek és láthatom egy tíz percre, és haza jövök..azt a dolgot eszem ágában sem volt megtenni..

Tudom, eszméletlenül hülyeség volt..

De még a találkozás előtt megmutatta neki, hogy én igent mondtam..

Rám ír a fiú, hogy hogy tehettem ezt, ő anélkül is megcsókolt volna, csak nem mert közeledni, és ezek után már nem lenne velem..

mit tegyek.hogy elhiggye nem történt semmi, és a barátja hazudik?!

Iszonyatosan haragszik..



2015. dec. 1. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátja szava a tiéd ellen, nem hiszem hogy itt nyerhetnél. De azért megér egy próübát, próbáld meg bizonygatni neki.

De az is lehet hogy a srác csak tesztelt ezzel.

2015. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aha...
2015. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy nyomorult rib. anc vagy! :D :D :D Többet én se állnék veled szóba..... max leköpnélek ha összefutunk.
2015. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!