Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, hogy miért csinálom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy miért csinálom ezt! SOS!?

Figyelt kérdés

A barátnõmmel stakítottunk 4 hónapja. Nehéz idõszakon vagyok túl. A jó a dologban az,hogx rendszeresen beszélünk,normális a viszony köztünk,de nem olyan igazi barati.

A problémám az,hogy nagyon sokszor aggodom érte! És nagyon dúrván,szinte pánimrohamosan. Pl; ma nem volt online delutan es tudom,hogy mi a legkésõbbi idõpont ami elõtt mindíg online vagy felnéz face-re. És nagyon elkezdek ilyenkor aggódni. Ha nem veszi fel a telefont akkor is. És ez nagyon sokszor van szinte minden nap. Családtagjaimmal is így vagyok de ott nem aggódom ennyire. Viszont nála igen, és néha már majdnem elájulok annyira elkezd fájni a hasam. Pedig nincs semmi okom rá. Jo környéken lakik,szeretik,imádják a szülei,és vallási okok miatt nem iszik alkoholt sem ietve alapból nem is drogozna. Nagyon szófogadó. Szóval semmi okom aggódni,mégis ez van.

Mit tegyek?16/f



2015. nov. 30. 17:17
 1/3 anonim válasza:
46%
Hívd fel a szüleit hátha ők meg tudnak nyugtatni, hogy minden rendben van vele, vagy írj a lánynak sms-t.
2015. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez azert van mert meg nem leptel tul rajta? Hagyd egy kicsit. Ne beszelj vele annyit. Lassan limitald es akkor nem lesz hirtelen nagy valtozas. De ha aggodsz, megis tudod, hogy ezek a dolgok amiket mondtal nem tortenhetnek meg vele akkor meg mire gondolsz, mi tortent?
2015. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszöm az eddigi válaszokat!

1. Nem hivhatom fel a szüleitert....hogy nezne ki h a lanyuk exje felhuvja oket...

2. Nem tudom. Fogalmam sincs. Egyszeruen csak bennem van az ideg. Es csak akkor apad ha elszivok egy cigit. Emiatt szoktam ra a dohamyzasra is.ert abban a 10-20percben amig szivom megnyugszom

2015. nov. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!