Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit szerettek leginkáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loloka77 kérdése:

Fiúk ti mit szerettek leginkább egy lányban? 15/l

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Arca (nekem szőke haj:)) legyen sportos mert ém is az vagyok nem feltétlenül az alakja miatt de én szeretek mással futni meg ilyenek persze legyen intelligens az nagyon fontos nekem
2015. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ne legyen túl magas 15/f
2015. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

16 vagyok,190 cm, nekem a túl alacsony lányok sem tetszenek.

Amúgy akinek van kedve írjon :D

2015. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fizikai: Punci,mell,ajkak,orca,szem.


Mentális: kedvesség,(bizonyos mértékig) nyitottság,cukiság,aranyosság és perverzség (szintén bizonyos mértékig).


Egyébként nekem az ilyen kockás/"gyíkos" (geek/nerdy) típusú lányok jönnek be.

Mármint akiknek van fogszabályzója,szemüvege,szeplője van.:)

De más típusú csajok is.

2015. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én abban a lányban, aki tetszik, azt szeretem a leginkább, ha kedves és jóindulatú. Valamint azt, ha függ tőlem, ki van nekem szolgáltatva valmilyen szinten nekem. Így kicsit olyan, mintha birtokolnám, persze jó értelemben, nem mint valami szolgát..
2015. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet válaszolni...Mindegyik lányban mást, de biztos vannak "közös" dolgok bennük.

Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy "Milyen tulajdonságok jönnek be nektek a lányokban?" vagy "Milyen lányok tetszenek nektek?", Akkor mindjárt tudtam volna válaszolni.

2015. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!