Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 12 évesen kicsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen kicsi vagyok egy 17 éves fiúhoz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom aki 5 évvel idősebb nálam. Eléggé bejön nekem meg elmondása szerint én is neki csak közben van még egy lány aki tetszik neki és azt mondja ha azt a lányt elcseszi akk lehet róla szó, h én meg ő... csak közben azt is mondja, h túl fiatal vagyok hozzá. Ht nem tudom. Szerény véleményem szerint ezek csak számok mind emellett úgy gondololom sokkal érettebb vagyok a koromnál...(alapvetően szerényebb típus vagyok de őszinte...) szerintetek is túl kicsi vagyok hozzá????
2015. nov. 28. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 éveshez maximum egy 15 éves az oké. Ha 15-nél fiatalabb, akkor már nem illenek össze. Persze felnőttként még 10 év is beleférhet.
2015. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
5 év nem nagy különbség,de ebben a korban még az.Mit akarsz vele csinálni?12 évesen még nem kéne a fiúkon gondolkodni.
2015. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
" mind emellett úgy gondololom sokkal érettebb vagyok a koromnál..." Mindegyik 12 éves úgy gondolja, hogy érettebb a koránál :D Pont attól vagy ugyan olyan mint ők, hogy úgy gondolod hogy érettebb vagy náluk.
2015. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom te is valami túlfejlett 175 cm magas nagymellű szőke csaj lehetsz.
2015. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha 18 lennél akár 40 éves pasid is lehetne úgy hogy ebbe nem szólhatna bele senki. De ne hidd azt hogy egy 17 éves fiú majd éveket fog várni a szexre, és ennyi évesen nem hogy anyukád, hanema törvény is megtilthatja hogy vele legyél. Ennyi évesen még játszál a barátnőiddel, nagyon ráérsz még. Ne akarj 20 éves korodra egy kiégett k*rv4 lenni már ne haragudj hogy ilyen nyersen fogalmazok. De van olyan ismerősöm aki 13 évesen kezdte, most 22 és rossz ránézni arra a csajra.
2015. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg egy 14 eveshez is kicsi lennel...
2015. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"elmondása szerint én is neki csak közben van még egy lány"

Kapásból csak tartalék vagy neki..


12 évesen minden fiúhoz kicsi vagy...

2015. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan barátnőm, aki 14 évesen jött össze egy 24 évessel, de ez nagy baromság volt.(de amúgy nem feküdtek le)

Én 12 éves koromba még meséket néztem, eszembe se jutott pasizni

2015. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12 èvesen mèg Barbiekkal kellene játszanod... Mit akarsz te egy 17 èves fiúval? Alapból van neki màs,te csak a tartalèka vagy. Ha meg vagy olyan hülye hogy "összejöjjè" vele,akkor csak annyit mondhatok hogy jò abortuszt/szülèst... Hiàba "màs" meg "szeret",előbb utòbb meg akar majd d**ni. És mèg te tartod magadat èretebbnek a korodnàl..
2015. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!