Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért védett meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány 152846 kérdése:

Miért védett meg?

Figyelt kérdés
Mivel távkapcsolatba voltunk barátommal elég nehéz volt minden...sokat veszekedtünk egyre jobban elhanyagolt stb... elég rossz volt. A suliba jár egy srác akinek van barátnője. Egy nap azonban megtalált facebookon majd elkeztünk beszélgetni, találkoztunk többször is mivel neki se jol alakult a kapcsolata szakitott vele. Pár nap elteltével bevallotta hogy szerelmes belém...sokat törődött velem..és elkövettem egy ,,hibát".. megcsokoltunk egymást ( több nem történt) erre barátom rájött szakitott velem. Én nagyon jol éreztem magam azzal fiuval jobb volt mint barátommal de még is szerettem és bűntudatom volt. Pár nap után barátom lehivott magához h oldjuk meg béküljünk ki. Ennek a srácnak megmondtam h hagyjuk egymást békén. Lementem barátomhoz de csak jobban összevesztünk végül örökre elbúcsúztunk...Az a srác visszament a barátnőjéhez pedig azt mondta nem szereti....Igy már nem is beszélgettünk semmit. Levegőnek néztük egymást majd egy nap többször is egymásra néztünk és mintha mosolygott is volna kicsit...nem régiben rám irt és azt mondta h reméli hogy tudom h megvédett engem amikor egy gyerek k@rvázott...Nem értem miért védett meg..szimplán csak kedvességből vagy még mindig szeret?

2015. nov. 28. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos! Kérlek szépen, én nem akarlak abszolút kiábrándítani tégedet, de az a helyzet, hogy ez semmi. Ha nekem csak szimplán a barátom lennél, akkor aki egy rossz szót szólna rád, már felkenytem volna a falra, hogy ha még egyszer ilyent mond, akkor akkor olyan bal egyenest kap, hogy a fotonok megirigylik a sebességét. De mivel ez a manus szerelmes beléd, ezért evidens, hogy megvédett. Az, hogy ezzel büszkélkedik kicsit vicces és talán szánalmas, de ne haragudj rá, csak vissza akar húzni magához. Valószínűleg ez a helyzet! Beszélj vele, nehogy kiírj még egy kérdést, hogy mit csinálj, mert le megyek hídba! Odamész hozzája és beszélsz vele szépen, szavakkal. Ennyi! :)
2015. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!