Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok-e?

Figyelt kérdés
Kb fél éves szedek fogamzásgátló tablettát. Viszont szeretnék leállni vele. Egy honlapon azt olvastam, ha leállok a tablettával akkor még egy kis ideig védett vagyok. Az lenne a kérdésem, higy igaz-e, hogy még véd egy kicsit? És ha igen, akkor meddig?
2015. nov. 6. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A maiak már nem védenek, miután abbahagyod.
2015. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még a papíron írják hogy benned lehet a gyógyszer hatása és esetleg védhet is ,de azért szerintem ezt ne próbáld ki, ha nem szeded tovább akkor máshogy kell védekezni, már ha azt szeretnél.
2015. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem véd semeddig, ha abbahagyod.

Nem véletlenül van ráírva, hogy már az is gond, csökkenheti a hatást, vagy nincs is hatás, ha kimarad egy szem, hát még akkor, ha abba is hagyod teljesen...

Azonnal képes kiürülni, tehát nem véd. Az egy másik dolog, hogy valakinek hónapokig tart, mire beindult a természetes ciklusa, a szervezetének a rendes működése abbahagyás után, de ahogy abbahagyod, onnantól fogva más módon kell védekezeni!

2015. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véd! Még az abbahagyás utáni 7 napon sem a közhiedelemmel ellentétben.
2015. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem véd mert a mai 3. illetve 4. Generációs tabletták alacsony hormontartalmúak, pont ez a lényege, hogy sokszor kis dózist kapj, ami hamar kiürül, kevésbé káros, nem annyira vágja tönkre vagy egyáltalán nem - egyén függő - szóval nem véd, én a párommal már akkor "féltünk" mikor egyszer elmentünk moziba és 3-4 órát csúszott a bevétellel (otthon maradt a tabi), de persze 12 órán belül ha beveszi valaki nincs gond, de a megvonásos vérzés teljesen megnyugtatott.
2015. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!