Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el végre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el végre?

Figyelt kérdés

Van egy nálam négy évvel idősebb srác, akibe negyedikes koromban beleszerettem. észt ő tudta is, és tök rendes volt velem, sokat beszélgettünk. Soha nem zavarta, hogy tudta mit érzek. Negyedik után elköltöztünk az országból. Most hetedikes vagyok, és még mindig ugyanúgy szeretem. Volt már, hogy úgy három-négy hónapig más tetszett, de aztán rájöttem, hogy nem érzek iránta semmit, hanem még mindig a "régi srácot" szeretem. Néha beszélgetünk még, és szokta mondani, hogy állnak most azzal a lánnyal, aki tetszik neki. Természetesen örülök neki, mert boldog. De azért nyilván szörnyű érzés...

Nem akarok többé rá gondolni, le szeretném zárni végre ezt az egészet!!!! :(

(Csak normális válaszokat írjatok, kérlek! Így is nagyon rosszul érzem magam, nem kellenek a rosszindulatú válaszok. Szóval csak az írjon aki vagy tudja, mit érzek vagy tudja a választ. Köszönöm! A rendes válaszokra pedig természetesen megy a zöld mancs!)


2015. nov. 26. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy rossz hírem: nehéz lesz.

Én 4(?) éve vagyok szerelmes vkibe, senki másba akit azóta nem láttam, a számát se tudom, szóval azóta semmit nem tudok róla!

Azt nem tudom megmondani hogy felejtsd el.. de szurkolok hogy sikerüljön! ;|

2015. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Foglald el magad valamivel pl sport
2015. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok kérdező. Valószínűleg majd megismersz valaki mást,akit ugyanannyira tudnál szeretni, ha nem jobban. :)
2015. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Sajnos probaltam mar, meg azt hittem mast is szeretek de rajöttem hogy megsem. :( Azert ment a zöld mindenkinek. :)
2015. nov. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!