Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejthetném már el végre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném már el végre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe évek óta szerelmes vagyok. Mivel nem viszonozta, így nincs értelme a dolognak.


A gond az, hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni. Nem megy ki a fejemből.

Ezzel az a probléma, hogy amikor eszembe jut akkor nem tudok másra gondolni. Nem tudok másra koncentrálni csak ezekre a gondolatokra.


Márpedig nekem nagyon fontos lenne, hogy figyeljek a tanulásra és a munkámra, mert szellemi munkát végzek, ma-holnap diplomázom és ott kell lennem fejben.


Gondoltam arra, hogy egy másik lány talán segítene tudna a dolgon, de most csak azért összejönni egy másik lánnyal, hogy őt elfelejtsem az nem lenne fair a másik lánnyal.


Ti, hogy kezelitek az ilyen helyzeteket? Mit tanácsoltok pl a saját barátaitoknak?


Nekem ez "új", mert így még nem voltam szerelmes.



2015. nov. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez fejben dől el.. Próbáld úgy lokalizálni a fejedben őt, mint egy elmúlt dologra, ne úgy mint egy potenciális jövőbeli barátnő.. Próbálj olyan dolgokat kivenni belőle, amiket úgymond kicsit furcsáltál rajta, amik néha még ha nagyon parányi fokon is, de kiábrándítóak voltak.. Próbálj úgy gondolni az egészre, hogy rengeteg ilyen lány van(és biztos van is), és hogy később fogsz találni egy másikat..:D Ezekkel a gondolatokkal tudod csillapítani a tüzet, még ha nem is teljesen őszinte gondolatok lennének.. Viszont ha nincs más mód rá, akkor állj elé mondd el neki mit érzel, ha a szemedbe mondva utasít vissza, akkor legalább nyugodt lehetsz afelől, hogy nem ő az igazi számodra, és hogy nem is éri meg rá gondolni többet.. Mert ugyebár az igazi elfogad téged olyannak amilyen vagy, senki se tetszhet mindenkinek. És akkor úgy tudod ezt elkönyvelni magadnak a fejedben, hogy majd jön jobb, aki értékel stb stb..


Remélem tudtam segíteni;D

2015. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon szépen köszönöm.
2015. nov. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!