Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi számít csajozásnak/pasizásn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít csajozásnak/pasizásnak? Hány évesen szokták elkezdeni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság egyre korábban kezdik a fiatalok 13-14 évesen de akk még csak menőzésből...
2015. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is 13 évesen volt először barátnőm, de senki nem tudta/tudja, szóval nem menőzésből, hanem mert tetszettünk egymásnak.
2015. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amúgy mindenki máskor kezdi. Ezt max statisztikák tudják rendesen kimutatni.
2015. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről mindenkinek egyéni véleménye lehet hogy mikor kéne kezdeni, sajnos vannak 10-11 évesek akik azt mondják hogy szerelmesek, és 11-12-13 évesen is vannakar sokan sajnos akik már nem mondhatjak el magukról hogy szűzek... Szerintem 16, Max 15 év alatt meg nem lehet akkora önállósága és magas érzelmi szintje valakinek hogy párja legyen és kezelni tudja az ezzel járó dolgokat, a felelősségtudatról meg nem beszélve...

Persze lehetnek kivételek, de a mai 14-15 évesek 99,9999% szerintem nem elég érett meg hozzá és hozzá teszem hogy a lányok sokkal korábban érnek be szellemileg a párkapcsolatokrá mint a fiú társaik

2015. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!