Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék többet beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék többet beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül tetszik egy fiú osztálytársam,és nagyon szeretném,ha lenne köztünk valami,mert egyszerűen szeretem,és nem bírnék nélküle élni.Lehet,hogy ezek most kemény szavak,de tényleg így van.Szerencsére egymást mellett ülünk,tehát meg van a lehetőség,hogy beszélgessünk,csak mindig kicsit zavarban vagyok,és csak úgy nem kezdek el a semmiről beszélgetni.Vannak haverjai a közelben és velük szokott sokat beszélgetni,és néha én is beszállok és akkor hülyéskedünk,meg néha beszélünk 1-2 kisebb dologról,de nagyon komolyan dolgokról nem,amiből jobban megismerhetném.Amúgy egy nagyon jó fej,vicces fiú,és okos is :) Úgy vettem észre,hogy én is tetszem neki,rengeteget néz,csak úgy minden ok nélkül..nagyon sokszor..de mostanában,amióta mellette ülök,azóta nem annyit...fogalmam sincs,hogy akkor most mi van :/ Milyen témákról lehetne beszélgetni?Vagy hogyan hozhatnám fel?Légyszi olyanokat mondjatok,amik viszonylag egyszerűbbek,és nem lenne furcsa,ciki,ha hirtelen csak elkezdek beszélni róla..és ne pedig olyan témákat mondjatok,hogy elkezdek egy tök nem odaillő témáról beszélni és leégek... :DDD Nagyon köszönöm mindenkinek,aki ír,nagyon fontos számomra!! :)

2015. nov. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk.
2015. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod,gondolkodtam azon,hogy kiírom azt is,hogy ilyeneket ne írjatok.Nem érdekel,hogy osztálytárs....elég értelmesek vagyunk ahhoz,hogy ez ne legyen probléma.Hozzáállás kérdése...nem ettől függ egy kapcsolat,meg lehet oldani,hogy mind2 félnek jó legyen ;) És amúgy sem én döntöm el,hogy ki tetszik...nem lehet irányítani az érzéseinket.
2015. nov. 20. 19:24
 3/5 I love twirling válasza:
Figyu én teljesen átérzem mert velem is pont ugyanez van és talán tudok adni néhány jó tanácsot :) nyugodtan szemezz vele és mosolyogj rá (csak jó lehet ha mosolyogni lát és nem szomorkodni)ha a terem másik végében van akkor is sokat érhet egy ilyen mosoly :)ami a beszélgetést illeti kérdezgesd hogy mit sportol mit szeret stb....ezek mind alapvető dolgok .....ha mond valami viccet akkor nevess rajta
2015. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyet értek veled #3
2015. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem vagyok egyedül :) A szemezés az megyeget,sokszor nézek rá,csak az a baj,hogy sokszor van az,hogy ránézek,és egyből elnéz...persze van,amikor meg én nézek el..de megpróbálom:) Az meg,hogy mit sportol azt tudom :D Meg nagyjából azt is,hogy miket szeret,bár azért még van mit megismernem róla..csak olyan nehéz :( Nem tudom,hogy hogyan lehetne ezeket a beszélgetéseket elkezdeni...mert ez csak úgy jó,ha jön magától,csak sajnos nem a legkönnyebb :/
2015. nov. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!