Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy egy fiúnak többet jelentsek mint egy "barát"?

Figyelt kérdés
14éves vagyok, ő is 14. Osztálytársak vagyunk és már nekem nagyon régóta tetszik. Egyszer meg is tudta 5.-ben akkor az volt a reakciója hogy "fúj" nagyon rosszul éreztem magam. Utána kb.1 évig nem is beszéltünk. 7.-ben, beszélgetünk hülyéskedtünk stb. Akkor talán úgy éreztem hogy érez valamit irántam, de úgy gondoltam hogy csak bebeszéltem magamnak az egészet. Eltelt az év nem történt semmi. Most így évközbe, valamiért elkezdett kerülni, ha valakivel elkezd beszélni a környezetemben és mondok valamit nem szól hozzám.(Nem tudhatja hogy tetszik nekem, senkinek nem mondtam el és nem is viselkedtem úgy) Bunkózik, de szoktam látni, és érezni hogy néz. Nem tudom hogy most bejövök-e neki vagy csak ezt is bemesélem magamnak. Hogyan próbáljak inponálni neki? Nagyon nem tudom milyen lányok jönnek be neki, csak annyit hogy azt szereti ha egyenes a haja a lánynak. (Nekem alapból egyenes) Szerintetek mit kellene tennem?

2015. nov. 20. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá. :D

De most komolyan sötétben tapogatózni nagyon sz@r.

Kérdezz rá, hogy tetszel-e neki és hogy lenne-e a pasid.

Hajrá! ;)

2015. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Várni!

Várni!

Várni!

És valami lesz!

Olyan fiatal vagy, vagytok!

2015. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen mond el neki mert lehet, hogy csak fél bevallani neked, hogy mégis több vagy neki mint barát! Többször talalálkoztam már ehhez hasonló problémával. Ha nem is úgy sül el mint az előbb említettekben akkor is jobb lesz mert a tehetetlenség a legrosszabb!
2015. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen, csak nem az osztálytáram volt.:D én próbáltam őt leszarni, a végén így bejöttem neki, és összejöttünk. :) de azóta már nem vagyunk együtt.xdd ez nem is lenyeges amugy, na a lényeg az, hogy nekem ez mindig beválik. :)
2015. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!