Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátom bátyjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Figyi. Ha szereted, akkor mondd meg a barátodnak, hogy sajnálod, de te már mást szeretsz. És próbálj meg egyértelműen kezdeni a báttyal. Ennyi, szerintem... :)
2015. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hadjad a p*csába... 2 testvért uszítasz össze. Dobd a pasid, felejtsd el a báttyját és keress másik srácot. Esetleg egy kis idő után megpróbálhatod a bátyjával.
2015. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmikép se uszíts össze 2 testvér,+ valószínűleg nem is tudnál...Ha velek kikezdene öcsém exe elhajtanám a legrondobb stílusommal...
2015. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenre megint csak a nők képesek.
2015. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a srácot már nem szereted, de a bátyját igen, akkor üljetek le mindhárman, és beszéljétek meg hogy mi a helyzet!

De ennek nincs jó megoldása!

Persze ha 14 éves vagy, akkor minden elképzelhető!

Nincs jelentősége a dolognak. Főleg ha nincs szexuális kapcsolatotok!

2015. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!