Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá? Én mindent meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá? Én mindent meg teszek

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és nincsen neki patanása de nekem van sima az arcom 15 éves vagyok de még most is van és kenem és márt szebb sokal de még van ha marad 7 vagy 8 db akor is ösze jöne vele de igyekszem az öszes patanasomat el multasztani régem nem kentem és piros volt de most nem
2015. nov. 19. 21:51
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
Ha látszik rajta , hogy kezeled, akkor semmit sem számít.
2015. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Válasz helyett kérdést írok:

Nem unod mar, hogy 10edszerre írod ki ugyan azt a kérdést kicsit át fogalmazva , de meg mindig tele nyelvtani hibaval?

2015. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért irom ki sokazor mert kérek sok segitséget én érte bármit meg tenék érte de az egyik arcomon alig van a másikon azért még van de nem anyira vészes szerintem van rajta egy pici de kenem és látom a változást
2015. nov. 20. 06:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normális a kiszemelted,akkor nem a pattanásoddal fog foglalkozni.
2015. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!