Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen a witcher 3, ha...

Ezen a gépen a witcher 3, ha elindulna, akkor van rá esély, hogy menjen 8-15 fps-el, ha mindent full lowra állítok?

Figyelt kérdés

AMD Athlon 651 quad-core

Gt 640

4GB

W

win 7 64 bit



2015. máj. 6. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
8-15 fps-el lehetetlen játszani.. minimum 25-30 kell hozzá
2015. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én néztem egy ilyen youtube vidit, és ott nem volt olyan vészes, de azért van rá esély?
2015. máj. 6. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:

a witcher 3 még ki sem jött milyen youtube videót néztél? amúgy a yt videóknak nem szabad hinni...

a világ legrosszabb videója de kb ilyesmi lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=QeO44bpavyE

és ezt úgy hogy közben nem töltenek be a textúrák, random változik és áll meg random időközönként.. ezzel még egy sakkjátékot sem lenne kellemes játszani nem hogy egy akció rpg-t

2015. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt: [link]
2015. máj. 6. 19:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem witcher 3, de ez a witcher 3 után ennek van a legnagyobb gépigénye, és az a gép/laptop rosszabb, mint a z enyém...
2015. máj. 6. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
ez így játszhatatlan.. és ennek a játéknak nem a gépigénye nagy hanem majmok készítették és ezért ilyen..
2015. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És előfordulhat, hogy a witcher 3 megy így a gépemen, tudom, hogy ez nagyon kevés, de menne így?
2015. máj. 6. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
egy olyan játékot ami még nem jött ki és nem teszteltek nem lehet megállapítani de jelenleg a minimum gépigénye a te gépednek közel duplája (több ram és erősebb vga kellene minimum) és a prociból is erősebbet írnak mint a tied (talán ez lenne a legkisebb baj) így szerintem örülhetsz ha elindul
2015. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz meg a 15 fps,-ami alapból játszhatatlan, de nekem az is megteszi-hanem mondjuk 10 alatt lesz, akkor miért kéne örülnöm? :D
2015. máj. 6. 21:12
 10/10 anonim válasza:

a vga nagyon gyenge, kis felbontással és low beállításokkal talán játszható

nagyon jól optimalizált játék lett, a videóban szereplő konfiggal szépen fut, pedig nem egy erőmű, igaz a vga jobb

https://www.youtube.com/watch?v=RKgePlu6z9E

2015. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!