Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem az unokabátyám, szabad?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az unokabátyám, szabad?

Figyelt kérdés
én 16 ő 22.Mindig rá gondolok,vele álmodok.Ha puszit adhatok neki majdnem elolvadok.De ez nekem nagyon kevés.Ha több puszit adok neki 4-5-öt,akkor azt mondja mit csinálsz.olyan jó lenne megölelni,csókolni,meg sokat vele lenni.úgy veszem észre hogy ő is kedvel,de nem merem neki megmondani,pedig muszáj lesz mert tönkre megyek bele mostmár.Hogy mondjam el neki,hogy több legyen köztünk?

2015. nov. 19. 21:34
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
0%
Egyre jobban közeledj felé, öleld meg, adj neki sok puszit, beszélgess vele. Majd elmondhatod , ha kettesben vagytok, egyenesen a szemébe, s majd kiderül.
2015. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad.
2015. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Harmadunokatestvértől legális, ez még vérfertőző. Csak úgy mondom.
2015. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha nem feltétlen akarok vele kexelni. amit leírtam az is jó lenne :)
2015. nov. 19. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hadjad.... Fura vagy... Unokatesoval? Azt hogy? Hogy lehet beleszeretni unokatesoba? Nekem os van egy baromi jol kinezo lany unokatesom, de meg*ugni sem akarnám, mert valahogy azert megis csak undorodok az ilyen dolgoktol vele... Mivel rokonom... Pfuhj...

Amugy azert hadjad, mert rokon. Családi problémák lehetnek belole es meghozza majdnem ugyan az a vér folyik az ereitekben... Remélem érted mire célzok.

17/f

2015. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen legális.

[link]

2015. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha nem akarsz vele szexelni...akkor is......16 éves vagy, értelmesebbnek kellene lenned ennél..
2015. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar szexet, minek a csókolgatás, ölelgetés? Amúgy valószínűleg nincs annyi esze.
2015. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!