Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés

Ma hátulról atkaroltam a szerelmemet (nem vagyunk egyutt) es hatranyulva visszaolelt. Percekig álltunk igy,olyan volt mintha eggyé váltunk volna ezaltal.csodallatos érzés volt.

Igazabol ez nem egy kerdes amire valaszt várok csak jólesett leirni es megosztani az oromomet


2015. nov. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

igaz hogy szabály szerint csak kérdést lehet :D

Am sok sikert meg örülök ha örülsz

2015. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép történet, nekem is tetszik egy srác és megakartam kérdezni te,hogy mertél közeledni felé?
2015. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De miért nem mondtad el neki? (Mármint hogy belezúgtál?)
2015. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol osztalytarsak vagyunk es mostanabann eeleg joba lettünk igy minden feszültség nelkul megpuszilom vagy megolelem :) azert nem mondom el neki mert nem szeretem elrontani a baratsagunkat mert ha megbosszejonnenk is ugysem lenne hosszitavon belolle semmi
2015. nov. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!