Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok szerintetek miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szerintetek miert csinalja ezt? Mire jo neki?

Figyelt kérdés
Van egy szep lany akit megismertem facen. Jo fej kedves aranyos szep de messze lakik. Viszont en le mentem volna hozza akar egy hetre is...azt mondta hogy ennek orul es mar tervezgettunk a talalkozot is. Beceneveket adtam neki ahogy a szerelmesek szoktak becezni egymast. Azt mondta hogy lehetnek a baratja (mert megkerdeztem tole) de ot nagyon zavarja a tavolsag es fel belem szeretni mert nem tudnank surun egyutt lenni es neki rossz lenne a tavolsag. Aztan hirtelen azt kerte tolem facen hogy ne beszeljunk tobbe. Nem tudom mi baja lehetett hirtelen. Nem bantottam meg semmivel. Semmi rosszat nem mondtam neki. Mar masnap rettentoen hianyzott a lany...sokat gondoltam ra es ra akartam irni is. Ra irtam a baratnojere facen hogy beszeljen a lannyal hatha meg jon az esze es ram ir...de nem irt ram. Igaz megkertem a baratnojet hogy ne szoljon a lanynak arrol hogy azt kertem hogy beszeljen vele....de azt hittem hogy a baratnoje majd elmondja neki es akkor a lany ram ir de nem irt. Folyamatosan csak varom hogy irjon...lehet en is hianyzok neki. Mit tehetnek most? Irjak ra? Miert csinalja ezt?
2015. nov. 18. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég hasonló volt velem az utóbbi időben, én ma mondtam el a fiúnak, hogy nem tartom jó ötletnek, hogy folytassuk. Amit igazából mondani akarok az annyi, hogy sokkal több dolog állhat a háttérben, mint amit neked elmond. Interneten keresztül a dolgok gyakran máshogy jönnek át, mint ahogy azt az üzenet írója szánja. Rengeteg barátnak/családtagnak van véleménye az ilyen ügyekről, és a történet középpontjában állóban a józan ész és az érzelmek összecsapnak.

Én a helyedben megkérném, hogy teljesen őszintén mondja el a kétségeit, és hogy mihez lenne kedve. Természetesen úgy, hogy nem sértődsz meg a válaszon meg ilyesmi. Úgy megtudnád, hogy pontosan mi bántja, és ha akarjátok, együtt megoldhatnátok.

2015. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fél. vagy kamu fb.
2015. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a lánynak meg is jött az esze...mert ennek semmi értelme. Jól tette, amit tett.
2015. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!