Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rá írjak a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak a fiúra?

Figyelt kérdés
Hétvégén egy buliban ismerkedtünk meg csókolóztunk, táncoltunk, be jelöltem majd vissza jelölt de nem tudom mit tegyek:(

2015. nov. 16. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, bár szerintem kissé elsiettétek...
2015. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tuuudom:( szerintem is csak minden olyan spontán jött es hirtelen..:/ mit írjak nek:c
2015. nov. 16. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj neki...

szia, hogy vagy? Másnapos voltál te is? stb... sok mindent lehet, jöjjön magától az a biztos, ha szimpi vagy neki írhatsz neki bármit

2015. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne írj neki.


Már így is túl sokat adtál neki az "arzenálodból" a legelső nap. Most már tudja az email címed, gondolom a mobilodat is, ha még szeretne veled találkozni akkor biztosan hívni, vagy írni fog.


Ha meg nem ír, akkor nem jelentettél sokat számára vagy azért mert nem vagy esete, vagy azért mert lehet, hogy az esete voltál de mivel már az első alkalommal smároltatok, lehet, hogy azt gondolja, hogy te mindenkivel ezt csinálod, (könnyen kapható vagy) és ez lelohasztotta.


Így vagy úgy, várj amíg ő ír. Ha te írsz neki megint, akkor tálcán kínálod fel magadat megint, és ezzel ki is fogod a szelet a vitorlájából.


Egyetlen egy esetben írj neki, ha a srácot úgy ismerted meg, mint aki egy nagyon félénk, visszahúzódó, nehezen ismerkedő srác aki magától soha sem szólítana meg egy lányt, a csókot is inkább te kezdeményezted mint ő, stb.


Ebben az esetben talán van helye annak, hogy te kezdeményezz persze tudnod kell, hogy akkor nagy a valószínűsége annak, hogy amíg vele vagy, mindig neked kell majd kezdeményezned mindenben. Ha ez OK neked, akkor nincs is probléma.

2015. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tegyél. Nem vagyok jártas a magadfajta könnyen kapható egyalkalmas csajoknál :)
2015. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne Írj rá.

Azt fogja hinni könnyűvérű vagy, és csak ezy alkalomra kellesz neki.

Vagy írjon ő, vagy hagyd a francba.

2015. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!