Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én írjak rá a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én írjak rá a fiúra?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik egy fiú . Én 11-es vagyok ő 10 . Igazából nem igazán ismerjük egymást , nem beszelettünk soha , és szeretném kideríteni , hogy en is szimpatikus vagyok e neki . Lájkolgatjuk egymást kepeit , de ez nem hiszem , hogy sok mindent jelent , mert ő lehet, hogy csak visszalájkol , devannak ilye fura dolgok mint pl. többször is volt , hogy a folyoson jött velem szembe és ő pont az ellenkező irányba ment es nehany perc mulva visszafordult es nem jött oda hozzám de ott volt a közelebe, igazából érdekes ha meglátom a folyosón olyan mintha eltellik nehany perce es a közelembe jönne, mármint múltkor is lattuk egymást ő kb. 15 méter volt tőlem én meg hülyeskedtem a baratnőmmel es azt vettem észre hogy max 4 méterre van tőlem .. Lehet, hogy lépne csak nem mer , vagy ezek véletlenek és csak bebeszelem magamnak mert tetszik ? Ja és a barátnőim szerint ha elmegyek mellette akkor mindig rámnéz .. Ő mondjuk tényleg nem az öntelt fiú, kicsit szerényebb fajta legalabbis ez halottam róla , és éppen ezért meg azért mert én vagyok az idősebb leheth hogy nejem kéne ráírnom , vagy oda menni hozzá, csak az az igazsag , hogy én is tartok tőle , hogy neki nem tetszem és mivel a nővére igen pletykás, nem akarom , hogy ha kiderül , hogy neki nem tetszem , erről csámcsogjon az egész suli ... Mit tegyek ?

2015. okt. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először is köszönj ra a folyosón es meglátod mi lesz a reakciója :)
2015. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áhh szerintem is köszönj neki először, aztán várd ki míg rád ír vagy kezdeményez valahogy.. Ha nem olyan tökös hogy kezdeményezzen, akkor hagyd, amúgy meg a jelekből nagyon úgy tűnk hogy bejössz neki :))

Hidd el, semmi jó nem sül ki abból, ha te kezdeményezel, legalábbis a tapasztalataim szerint

17/L

2015. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :) De nem lesz ciki , hogy már egy párszor lelmentünk egymast mellett és most meg köszönök neki ? :D
2015. okt. 10. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, dehogyis :)

Először lehet fura lesz neki, de ha majd csak par honap múlva köszönnel neki meg furabb lenne :D

2015. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!