Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a probléma, min kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma, min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves fiú vagyok, és hát van pár problémám társkeresés téren. Nem is tudom hogy hogyan kezdjem el. Egy átlagos 17 éves fiú vagyok, 180 centi magas, nem vagyok kigyúrva, elhízva sem vagyok de nem is vagyok csontkollekció.

Lassan már 6 éve hogy az első barátnőmmel vége lett a kapcsolatunknak, azóta nem volt barátnőm. Szeretek ismerkedni új emberekkel, nyitott is vagyok de valahogy csak a baráti szintig jut el a kapcsolat minden lánnyal, akár hogy is próbálkoznék, bókolok, utalgatok hogy én nem csak ennyit szeretnék nem sikerül és csak baráti kapcsolat a vége mindennek. Szeretek beszélgetni az emberekkel, nem vagyok sosem nyomulós, sőt, néha lehet hogy még gyorsabbnak is kellene lennem. Rossz ajtón kopogtatnék és azért nem sikerül semmi vagy tényleg zárva van előttem mindegyik?

Barátaim szivatnak mindig hogy nekem már nem lesz senkim, csak a tenyerem, húznak azzal hogy ők már voltak lánnyal. Kellemetlenül érzem mindig magam és elgondolkodok azon hogy mit kéne másképp csinálnom de nem jut eszembe semmi sem. Mindig magamat adom, ha hazudnék és másképp viselkednék akkor hazudnék mindenkinek és nem az én énembe szeretne bele a lány.

Legutoljára egy olyan lányra találtam, akivel mint a beszélgetésekből kiderült temérdek közös dolog volt köztünk. Bármiről el tudtunk beszélni, gyerekkorunk meséiről, hobbikról, művészetekről. Mikor beszélgettem vele mindig feltöltődtem, akkor éreztem magam a legboldogabban. De nem véletlenül írtam mindezt múlt időben. Elkezdődött a suli és kevesebb időnk lett. Úgy volt hogy hétvégente beszélünk mert akkor mindkettőnknek van ideje, de egyre többször és többször elmaradt. Egyszer írtam neki egy hosszabb levelet, kifejtettem kicsit bővebben neki a dolgokat. Megértette de elmondta hogy nem tartja még magát érettnek egy kapcsolatra, egyszóval lepattintott. Azóta teljesen üresnek érzem magam, próbáltam vele beszélni de vissza sem ír. Ő volt az egyetlen aki teljesen bele tudott jutni az érzelmeimbe és elveszítettem. Azóta sem alszok jól, agyalok hogy mit is tettem rosszul, mit kellett/nem kellett volna mondanom. Gondoltam arra is hogy a haverok hazudtak valamit neki a hátam mögött, mivel az ő buszukkal ment tovább de nem tudom elképzelni ezt a legjobb barátomról.

Nem tartom magam se szépnek, se csúnyának, szimplán egy átlagos gimis diáknak aki szeretne egy kapcsolatot. Érdekel a fotózás, hobbimban szoktam képeket csinálni, ki tud teljesen kapcsolni.

Kérnék tanácsokat, nagyon kétségbe vagyok esve. Köszönöm előre is mindent minden kedves hozzászólónak!


2015. nov. 15. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd a dolog pozitív oldalát,te legalább eljutottál a barát szintig..a lepattintás elég szxr lehet,de én pl még idáig sem mertem eljutni,annyira félek a következményektől..de előbb utóbb mindenki megtalálja a boldogságot :)
2015. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A következményeitől én is félek és van hogy a félelmem be is igazolódik. Az utóbbi időkben ahol próbálkoztam mindig kudarc ért, és szinte teljesen elfogyott mostanra az önbizalmam és a próbálkozásra késztető erő. Annyit kihagytam a fogalmazásomból hogy akiknek bejövök, azok a nagyon fiatalok, azaz a 13 évesek a sulimban. Nem tudom hogy nézne ki, hogy egy 17 éves, valamennyire érett fiú egy 13 éves fiatal lánnyal jár. Később nem lenne feltűnő az a 4 év korkülönbség de most még ez temérdek.
2015. nov. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!