Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vagy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vagy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel most kerültem egy osztályba (9.től) és nagyon megtetszett. 4-es padsorban ülünk, és közöttünk ül az egyik fiúbarátom. Nagyon sokat hülyéskedünk, szoktunk beszélni, meg aranyos. Mélyebben soha nem beszéltem vele viszont komoly gyereknek tartom. Voltunk egy kiránduláson és elkezdtünk beszélgetni, de többen voltuk és szóba került a barát-barátnő téma, ő meg rám nézett egyenesen és megkérdezte hogy elhiszem-e hogy neki még soha nem volt barátnője? Amúgy nem az az anyámasszony katonája vagy valami csak még soha nem volt kapcsolata. Jól is néz ki meg minden:). Nem tudom mit tegyek. Nem tudom eldönteni hogy bejövök neki vagy sem. Kérlek segítsetek:)

2015. nov. 13. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem lehet leszűrni tetszel-e neki. Miket csinált még,amik arra adtak okot hogy ezt feltételezd?
2015. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!