Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha ti mondjuk suliban a padban hátranéztek csak úgy egy lányra minden ok nélkül,figyelitek kicsit,majd utána mintha semmi nem történt volna visszafordultok az mit jelent?Sokszor előfordult már,meg máskor is néz a fiú,de sztem inkább az a félős típus,mert lépni semmit nem lép,csak mindig azt veszem észre,hogy néz,meg általában ha én is ránézek elfordul.Ha csak úgy néha hátranéz,hogy rám nézhessen,az mit jelenthet??Lehetséges,hogy tetszem neki,vagy semmi? :/

2015. nov. 11. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet tetszel neki de lehet csak néz valami mást mögötted vagy szimplán hülye
2015. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy a falat nézi mögöttem? :'D Konkrétan rám néz.. o.O
2015. nov. 11. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy valószínűleg felfigyel rád, mert tetszel neki.
2015. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindketten 15 :) Én is ezt vettem észre,csak mivel nem lép,meg semmi,ezért sokszor elbizonytalanodom.. :( :(
2015. nov. 11. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltétel az, hogy lépnie kell? Zum Beispiel én sem lépnék, mert tudom, hogy semmi értelme annyi idősen belevágni egy kapcsolatba, mert úgyis vége lesz. Valószínűleg tetszel neki, igen, de lehet ő is tudja, hogy, nincs értelme, ezért csak meglegelteti a szemeit, aztán ennyi. :D Én mondjuk kultúráltan csinálnám, tehát ez elég beteges, de ha neki jó, akkor ez van. Integess neki és mosolyogj! :)
2015. nov. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De mi beteges??:D

És honnan tudod,hogy vége lesz???Lehet,hogy életre szóló lesz..persze ritka,de van olyan..és akkor ennyi erővel nem jössz össze senkivel,mert úgyis vége lesz?Nem tudhatod mi lesz...és rengeteg jó pillanatot és tapasztalatot szerzel vele :)

2015. nov. 12. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
ha érdekel a srác legyél egy kicsit kezdeményező vele ne várd a csodát h majd ő lép. nem azt mondom h ugorj rá de pl dumálj kicsit vele vagy kérdezd meg tőle egyszer h mit néz és kezdeményezz beszélgetést ha meg nem érdekel a srác hagyd a fenébe és ne kelts benne hamis reményeket
2015. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem érdekel :D Köszi a választ :)
2015. nov. 22. 10:59
 9/9 anonim válasza:
Beléd van zúgva és fél lépni. Szerintem menj oda és kezdj beszélgetni vele. Mutass érdeklődést iránta, és akkor ő is szabadabb lesz. Ha nem megy előre élőbe, akkor facebookon :)
2015. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!