Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most hogy van? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm most szakítani szeretne, először azt mondta, hogy mert túl fiatalok vagyunk, aztán azt, hogy van egy barátnő-csoportja (ahogy mondta: Szövetség), és ők nem engedik hogy velem járjon. Nagyon szeretem, nem szeretném elveszíteni, ő se szeretne engem, de azt mondja nem tud mit tenni. 14 éves vagyok, ő 13, és nem tudom most mit tehetnék. (csak egy plusz infó: Nem Magyarországon vagyunk, de magyarok vagyunk)

2015. nov. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem bunkóságból mondom, de ha ilyen miatt akar veled szakitabni,akkor lehet h tényleg fiatalok vagytok még hozzá fejben
2015. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pusztítsd el a Szövetséget, és mentsd meg a hercegnőt! Remélem nem nyomsz mínuszt, mert ez csak metafora, nem pedig trollkodás! XD
2015. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, erre alapból nem nyomtam volna mínuszt, értem a metaforát ☺
2015. nov. 8. 21:32
 4/4 anonim válasza:
Aki ilyen hülyeségek miatt nincs veled, mert a szövetség azt mondta hát annak off. Ne legyél buta.
2015. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!