Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Lehetséges lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok. Amióta osztálytársak vagyunk sokat vagyunk együtt (észre se veszem annyira). Mivel nagyon jó barátok vagyunk szülinapomra mindig meglep valami bon-bonnal (bár amit tavaly kaptam szív alakú volt, de szerintem csak azt talált)

Igazából nem is lenne semmi gond de pár hónapja a haverjai folyanatosan mondják, hogy totál belémesett Ő - persze valószínű csak szivatásból. Már kétszer szerelmet vallott, de szerintem csak hülyeségből, mert amikor pl először volt, akkor én lefagytam, ő pedig egy idő után elkezdett lassan nevetgélni, és mondta, hogy "mindegy, azért nem kell ilyen arcot vágni"

Másodszorra azt mondta, hogy megbánta, hogy azt mondta, hogy mindegy, mert nem az,- dehát ezek után mit gondoljak.

Tegnap volt a szülinapom, és miután a családommal megünnepeltem, este becsöngetett, és egy szál rózsával a kezében kérdezte, hogy van-e kedvem sétálni menni, de én bepánikoltam, és azt mondtam, hogy szerintem ehhez már túl késő van, szeretne-e be jönni, vagy ilyenek, de ő nemet mondott, és mosolyogva (bár nem úgy mosolygott, mint általában) megkérdezte, hogy akkor esetleg szabad vagyok-e hétvégén, amire még nem válaszoltam neki, ma kell megírnom neki SMSben.


Most mi van? Mit szeretne? Legjobb barátok vagyunk, csak emiatt ilyen, nem? Úgy szeretném, ha tetszenék neki, de nem akarok hiábavalóan reménykedni - nagyon sok barátnőm törte már így össze a szívét, én nem szeretném.

Én: 17/L ; Ő: 19/F


2015. nov. 8. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Mire vársz még?? Egyértelműen tetszel neki, 18-19 évesen nem szokásunk viccből szerelmet vallani, és nem szokásunk éjszaka virágot vinni olyan lánynak, aki nem tetszik!


Ideje neked is lépned és komolyan venned a srácot! Találkozzatok kettesben!


18f

2015. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként meg nagyon boldog szülinapot utólag is :)
2015. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
háát bocsi de szerintem elég reménytelen... általában akkor szoktak így viselkedni amikor valaki más tetszik nekik
2015. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
egyes válaszoló!!! NE ÁLTASD szegényt!!! egyértelműen lehetetlen helyzet :( 20/f
2015. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
DE kis aranyos, megfognám a pofikáját, aztán meg, mint egy idős néni, elkezdeném nyúzni, hát, meg van érted őrülve, vagy kéjgyilkos, úgyhogy ha már ismered őt eléggé, akkor mondj igent!
2015. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most akkor félreértem???

(Köszönöm szépen!(: )

2015. nov. 8. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem azért még mindenképp várj!!!!!!!!! Nagyongáz ha nyomulsz, és bocsi de szerintem tuti nem tetszel neki :((
2015. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hármas, te miről beszélsz?


Szerintem ez egyértelműen azt jelenti hogy tetszik neki... Honnan veszed hogy nem az?


Ne bizonytalanítsuk már el szegényt!


Kérdező, adj neki egy esélyt szerintem :)

2015. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ismerem elég jól :) Csendes, visszahúzódó, okos, segítőkész, és szerintem elképesztően helyes... De most itt nem kéne áradoznom. :)
2015. nov. 8. 21:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor várjak? Igaz, nem akarok túl nyomulósaknak meg lelkesnek tűnni, még elijesztem, azt pedig nagyon nem szeretném. :(
2015. nov. 8. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!