Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Mi legyen? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy értsétek miről beszélek kezdem az elején. Van egy fiú aki a egyben az egyik legjobb barátom is. Sok mindenben mellette álltam és segítettem neki. Én 100%-osan beleszerettem. Ezt ő tudja. Beszélgettünk erről a dologról, és arra jutottunk, hogy tetszek neki és megpróbálná velem. Beszéltünk még arról is.. (tudjátok mire gondolok). Aztán később elmondta hogy 5 hónapja szeret egy lányt. A lány viszont nem biztos a saját érzéseiben. A srác megpróbálná velem, de attól fél hogyha nem működne a kapcsolat akkor én összeomlok. Aztán egyik délután találkoztunk. Akkor adtam puszit a szájára többször is amit viszonzott. Aztán pár nap múlva elmondta hogy összejött azzal a lánnyal, de engem nem akar elveszíteni. Szerintetek most mi legyen? Van még nála esélyem? Azóta még találkoztunk. Ha kezdeményezek akkor van esély hogy visszakapom? Vagy várjam meg amíg ő kezdeményez? Nagyon szeretnék együtt lenni vele. Kérlek segítsetek!
2015. szept. 29. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Uhh, szarügy. Ez a fiú egyáltalán nem biztos az érzéseiben. Velemis hasonlo dolog tortent egy eve. Csak en addig peobalkoztam nala amig le nem egettem magam :/ en is azt ereztem hogy nem tudok mit csinalni kinomban mert mar teljesen ossze voltam omolva. De neked nem kell! Sikerult kiszeretnem belole, azota egy masik fiuval vagyok es nagyon jol erzem magam vele. Viszont ez a fiu akirol te meseltel, en a helyedben nem nagyon probalkoznek nala. Veszelyesek az ilyen fajta sracok. Most gondolj bele ha osszejonnel vele, nem lehetsz biztos abban hogy mas lanynak nem csapja a szelet. Mint ahogy neked amikor mast szeret. Szerintem tumblizz sokat, nekem az segitett :DD
2015. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!