Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van a csókolózásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a csókolózásnak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést :DD

2015. nov. 7. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy mi èrtelme van azt nem tudom, de nekem szörnyen sokat számít. Azaz szeretnèk lassan megcsókolni valakit ès aztán a szemèbe nèzni ès egyfajta boldogság öntene el olyankor. Vagy a gyors heves csók amikor kell.:)

Ezzel èrzèst lehet kifejezni. Szeretetet,szerelmet.

Èn csók után olyan boldog vagyok,hogy a vigyort senki sem tudná levenni az arcomról.

2015. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még akkor sem ha azt mondaná a partner hogy sz*a*r volt a csók és szemen köpne ? :D
2015. nov. 7. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a csók az köztudottan endorfint szabadít fel benned. azért érzed boldognak magad utána. és még az adrenalinszintet is növeli :) ha meg az adrenalin az egekben az jó érzés. emellett pedig én nagyon szeretek csókolózni, mert ez egy olyan dolog amit nem teszek mindenkivel, csak azzal akit szeretek, és ez egy kifejezésformája annak hogy szeretem :)

ja és egy jó hosszan tartó csóktól még jól be is lehet indulni :D

2015. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:DD
2015. nov. 7. 23:57
 5/5 anonim válasza:
100%
Csak a szexnek van ertelme
2015. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!