Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bizalom nélkül van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátnőm felől úgy érzem hogy igazán szeret és ez jól esik de sajnos két hetente kb csinál valamit amivel kezdi el veszíteni a bizalmam sőt szinte el is illant és nem hiszem hogy vissza tudja bárki is szerezni .Nem tudok vele szakítani mert egyszer már el meseletem neki mindent hogy smint van ez és el kezdett sírni és nekem olyankor hogy ha valaki sír össze omlok és a szívem meg nyílik .igen tudom elég gáz de nem tudok vele mit tenni.én úgy érzem fog még rossz dolgokat csinálni vagy hazudni még ha ritkán is de fog (nem apróbb dolgokról) szerintetek így hogy nincs bizalom így szakítani kéne? Bevallom kicsit tartok attól hogy ha más lesz helyette akkor ő is ilyen lesz vagy nem szeretne
2015. jún. 10. 23:00
 1/4 anonim válasza:
Nem.
2015. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs ertelme pont
2015. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 géniusz393 válasza:
egy papcsolat a bizalmon alapul ha ez nincs meg akk semi értelme nem érdemes húzni az időt
2015. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A részleteket nem ismerem, viszont én a te helyedben nem szakításon gondolkoznák. Sok minden múlik a bizalmon, ez tény. De én inkább megbeszélném vele. Elmondanám neki őszintén, hogy mi az amivel elvesztette a bizalmamat, s kideríteném mi van a háttérben. Hogy miért tette azt, amit, illetve mondta azt amit. Szakítani megbeszélés nélkül nem szabad, hiszen a végén még nagyon csúnyán megbánhatod a döntésedet, ami akár életre szóló sebet ejthet rajtad. De ha a mmegbeszélés nem vezet semmire, akkor bizony el kell gondolkozni a szakításon is. Mérlegelve az egész kapcsolatot.

Remélem tudtam segíteni. :)

2015. jún. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!