Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miről beszéljek egy fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel tetszünk egymásnak. De én elmondtam neki, hogy nekem is tetszik, de van egy másik srác akibe szerelmes vagyok. Sajnos messze lakunk egymástól..És ezért is mondtam neki, hogy szeretném is, nem kéne belekezdeni a távolság miatt, Jól fogadta. De azóta is szoktunk beszélgetni, csak már kifogyok a témából. Valakinek valami ötlet? :D

2015. nov. 6. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fiút.. ha másba vagy szerelmes ne vele beszélgess mert lehet hogy lát még reményt és ... megbánthatod..
2015. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyere privát
2015. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hadjad... Messze lakik... Csak chat-eltek, nincs közös élményetek, nincs közös barátaitok, így nincs téma... Max ha van közös hobbitok arról
2015. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm:)
2015. nov. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!