Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok ti akkor néztek össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti akkor néztek össze gyakran egy lánnyal ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nem egy osztályban vagyunk, de ahányszor látjuk egymást 90%-ban összenézünk.

2015. nov. 5. 21:16
 1/10 kiss david11111 válasza:
Igen
2015. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen?
2015. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nekem van egy fiú akiért rajongok de ő utálll (elég sokszor össze nézunk)
2015. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerelem
2015. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,csak a szerelmet is ott van a kérdésedben.(Privire sose válaszolok mert teljes nevet adtam meg :( :DD)
2015. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy 4-es ,5-ös én voltam.Most nekem is nagyon tetszik egy szép szőke lány.Szinte minden szünetbe össze nézünk,csak olyan más lány.Még kell egy kis idő még össze szedem magam :)

Vagyis a válasz:ha 3mp-nél tovább nézték egymás szemébe akkor vagy neked jön be a fiú,vagy te neki. :)

2015. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Óóó olyan már volt! :D akkor ez lehet egy jó jel :)

Sok sikert neked, köszi az eddigi válaszokat!

2015. nov. 7. 13:40
 8/10 anonim válasza:
100%
Ennek két oka lehet. Vagy tetszel neki vagy annyira csúnya vagy, hogy nem hiszi el és újra meg újra odanéz, hogy nem képzelődik-e.
2015. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8: Önbizalmam nem mondanám, hogy nagyon sok van, de azért ezt még és se gondolnám magamról :D

Köszi a válaszokat, ment a zöld:)

2015. nov. 11. 17:24
 10/10 anonim válasza:
Igen. Nekem tetszik egy lány és gyakran összenézek vele. Az volt a legjobb, amikor odajött képeket mutatni a telefonján és olyan közel volt, hogy az már szokatlan és közbe néztük egymást legalább 1 percig.
2016. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!