Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy öleljem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy öleljem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és bár még régebb kijelentette, hogy csak barátok lehetünk, mostanában mégis sokat beszélget velem és szerintem meggondolta magát. Annak idején azt mondta, hogy ne is érjek hozzá, ezért félek megölelni...mi lesz, ha nem akarja? Egyszer chaten megkérdeztem, hogy megölelhetem-e, de ő előtte már elbúcsúzott és utána 2 perccel látta, de nem írt semmit. Másnap mintha mi se történt volna, nem hozta fel a témát. Hogy kezdeményezzek ölelkezést?? Nagyon félek az elutasítástól :(

2015. nov. 2. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
értem, mondjuk van ilyen, találkoztam egyszer egy olyan lánnyal aki utálta ha a hajt megfogják (mondjuk ez nem is olyan ritka, de jó példa)
2015. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet anti szoc
2015. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hirtelen

áll valahol te mögészaladsz megöleled egy 1-2mpre és támátvaáltasz pl

na csaó mizu

mintha sziplán hülyéskedés lenne

2015. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!