Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tart a szakítás fájdalma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a szakítás fájdalma?

Figyelt kérdés
15 éves voltam, mikor összejöttem a barátommal. Most, 18 évesen halloween éjszakáján szakított. Neki én voltam az első (most 21 éves), nekem ő volt az első hosszú kapcsolat, és úgy mindenben az első. Talán végződhetett volna mással, de így jött össze. Ilyenkor meddig tartanak az átsírt nappalok és éjszakák? Meddig fog fájni? Mit lehetne tenni, hogy elfelejtsem azt a 3 évet, még vele voltam? Vagy talán már nem is lesz más, akit úgy tudnék szeretni, mint őt?

2015. nov. 1. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lessz más akit ugyan úgy tudnál szeretni hiszen mindenkit más képpen fogsz szeretni van akit jobban lessz akit kevésbé.


Mindenkinél más ez is mint sok minden személyfüggő

2015. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez mind csakis rajtad múlik. Tereld el a figyelmet róla, gondolj a csávókra akik még várnak rád, tedd túl magad rajta.. Az élet ilyen, rengetegen átmennek ezen amin te, és ez teljesen normális sajnos..
2015. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év kellett az első nagy szerelem után, hogy ha már rá gondoltam ne sírjam el magam, és "átalakuljon" egy szép emlékké. Mi 2 és fél évig voltunk együtt, ő volt nekem az első, a tökéletes, a minden. :)

Ennek már 4 éve, ma már tényleg csak szép emlék az egész.

Egy ideig biztosan rossz lesz még, ez természetes. De kibírható, mert Te is tudod, hogy egyszer könnyebb lesz.


Fel a fejjel! :)

2015. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszu kapcsolat után akár 1 év is

De mindenkinél más

2015. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kevés ideig tart elfelejteni az biztos
2015. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!