Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami vagy csak kínzóm magam vele? 18/L

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Tavaly volt egy buli ahol megismertem egy fiút. Látásból már ismertük egymást, de csak a bulin beszéltünk először.Ezen a bulin összehaverkodtunk és fogadásból meg is csókolt, de egyikünknek se jelentet semmit. A következő bulikon mindig együtt voltunk, de nem történt semmi. Aztán az egyik buliban megint megcsókolt (nem fogadásból) Az egész bulin smároltunk és együtt voltunk. Megmondta h tetszem neki, de ő most nem akar komoly kapcsolatot.

Persze utána a suliban kerültük egymást (főleg én őt)

Persze voltak még bulik és akkor is együtt lógtunk de megvolt az a két lépés távolság. Csak időközben én belezúgtam. Az utolsó bulin megint rátaláltunk egymásra és csókolóztunk meg együtt aludtunk.De ő továbbra sem akar komoly kapcsolatot és tudja hogy engem csak kihasznál. Én közben meg teljesen beleőrülök, hogy elérte hogy belezúgjak de közben én meg nem kellek neki.

Van bármi esélye hogy együtt leszünk? Tehetek én ezért valamit?Vagy csak felejtsem el?



2015. okt. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy elfelejted csórikámat, vagy válaszút elé állítod.

Megkérded hogy szeret e téged ha azt mondja hogy nem vagy azt hogy nem akar komoly kapcsolatot akkor köszönj el és hagyd ott.

ha igen akkor meg még jobban figyel, mert akkor jobban kihasználhat.

2015. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor fog foglalkozni veled ha hanyagolod, és buliban sem foglalkozol vele. Féltékennyé is teheted, itt most nem kell nagy dolgokra gondolni, ha érez irántad valamit akkor attól is féltékeny lesz ha más fiúval beszélgetsz a bulin vagy táncolsz vagy hülyülsz. L\18
2015. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!