Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti ha joban vagytok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti ha joban vagytok egy lánnyal (baratzona) képesek lennetek akar beleszeretni?

Figyelt kérdés
Nagyon joban vagyunk egymással szinte mindig mosolyog ram mindig ad a kajájabol es folyton perverzkedunk egymással stb.stb. Interneten keresztül nem szoktunk beszelni csak néha az egyik csoportba de privátban soha viszont élőben eleg sokat társalgunk.
2015. okt. 29. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
macska
2015. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"a barát akkor is barát ha beteszi" Am persze ha külsőleg bejön akkor igen.
2015. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy pont én is ebbe a helyzetbe kerülök hamarosan, úgyhogy szerintem igen
2015. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én betenném nem egy lánybarátomnak

de lehetséges beleszeretni, ugyan az a helyzet mint amikor ismerkedik 2 ember, csak itt a tudatos barátzóna miatt enyhébb/nyitottabb helyzetben történnek a dolgok

2015. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En a fiu lany baratsagnak nagy hove vagyok mert a barataim nagy resze lany. Es a valaszom: ritkán az esetek nagy reszeben egyatalan nem neha esetleg rovid idore kicsi vonzodas de nagyreszben nem en meg egy lanybaratomba sem szeretzem bele de nagyon ritkan megesik hogy egy fiu beleszeret egy baratjaba deigy gondolom erre ne építs ha speciel te szeretnel kitorni a baratzonabol jelezd a fiunak egyertelmuen hogy te tobbet is el tudsz kepzelni eloszor vsak halvany celzas aztan egyre ehertelmibben lehet hogy ijesztoen hamgzik de ezen mivul csak a remenykedes opcio
2018. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!