Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 18 éves lányotoknál fogamzásgátlót találnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van barátja már fél éve. De mégsem mondta el,hogy ezt szedi.

2015. okt. 25. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én azt mondanám, húzzon gumit a kis g'ci. :)
2015. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy nem mondta el.. nem fogja a szexuális életét az orrod alá dörgölni :) De ha téged esetleg ez zavar vagy valami, akkor üljetek le és beszéljétek meg a dolgot. Ha látod rajta hogy nem nagyon akar róla beszélni, akkor ne erőltesd.. csak kínos helyzetbe hozod őt.
2015. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pörölycápa válasza:
100%

18 évesen már nem kell engedélyt kérnie, viszont rosszul esne, hogy ennyire nem mert velem ilyesmiről beszélni a lányom. Mondjuk ha egyébként sem volt sosem beszédtéma a szexualitás, akkor valószínű a fogamzásgátló megvitatását is kellemetlen témának érezné.


De legalább tudom hogy védekeznek... ami azért mindenképp egy jó pont.

2015. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Azert ezt megbeszelhette volna veled szerintem. Bar jo pont hogy vedekeznek, es a tabletta jobb mint a gumi.
2015. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi is átéltük.Titokba tartotta.Ráadásul 16 éves volt akkor.Örülj neki, hogy valamelyest védekezik.A fertőzések ellen nem véd a gyógyszer.
2015. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát kb sehogy.Ha nem mondta el, hogy szedi, akkor nem akarta volna az orrom alá dörgölni a szexuális életét.Megnyugodnék, hogy védekeznek és ennyi.

Az 5.-nek meg üzenem, ha olvassa, hogy lehet, hogy nem véd fertőzések ellen, viszont ez állandó partnernél nem igazán probléma.

2015. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
elgondolkodnek hogy mit rontottam el az anya-lanya kapcsolatban, hogy nem mondta el elotte.
2015. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, örülnék hogy van ennyi esze és van annyira önálló hogy el is ment és feliratta magának. Nincs miétt aggódni szerintem.
2015. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Semmii válasza:
47%
ha komoly kapcsolata van akkor nyugodtan szedje........ 17 éves CSAK barátnőmnek az anyja veszi és bátorítja hogy 3 év után kapjon nagyobb faszt... xd
2015. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!