Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerintem biztos nem én tetszem neki?

Figyelt kérdés

15/F vagyok. A lánnyal, aki tetszik, nagyon sokat szoktam beszélgetni. Mindig jól elvagyunk, többször is megölelt már és én is őt. Egyszer pedig olyan furán nézett rám...de jó értelemben furán.

Viszont ma suli végén megvártam, beszéltünk néhány szót, gondoltam, kikísérem az ajtóig. Viszont jött egy fiú, tőlem biztos idősebb. Nem ölelte meg meg semmi, de utána együtt mentek és a lány már nem is köszönt nekem.

Hát...akkor valami összetört bennem. Minden reményem elúszott bennem. Félreértettem ezek szerint a "jeleit"?


2015. okt. 20. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de csak barát voltál neki , de ne add fel.
2015. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törődj bele.
2015. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!