Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szülei nem engedik hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülei nem engedik hogy velem találkozón meg semmilyen fiúval. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány 14 éves én 15 és elmondtam neki hogy mit érzek iránta ő is azt mondta hogy úgy érez mint én és azt mondta próbáljuk meg csak előtte találkozunk többet meg beszélgessünk mondtam neki hogy oké csak az egyik nap haza kísértem és a tesója pont jött hazafelé és a szüleinek elmondta hogy egy fiú haza kísérte erre ők nem engedik most már sehova és másnap azt mondta nekem hogy nem akar semmit de csak azért mert a szüleivel nem akar balhézni és csak maradjunk barátok.De tudom hogy ő is akarja csak a szülei miatt nem most mit csináljak??

2015. okt. 18. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szülei sincsenek mindig otthon
2015. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól még beszélgethettek... és találkozhattok is.
2015. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy ma azt mondta hogy nem akar semmit.

Amikor meg rákérdeztem hogy miért nem akkor azt mondta hogy a szülei miatt meg amiatt is hogy nem akar elveszteni és maradjunk csak barátok.Pedig elmondta hogy többet érez mint barátság.

2015. okt. 18. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
barátzona nem jó dolog az valahogy probálj kikerülni belöle
2015. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez jelenti azt, hogy még nem érett egy kapcsolatra.
2015. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat de megbeszéltük hogy csak barátok maradunk és semmi több.
2015. okt. 18. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy a szülei azt mondták, ne foglalkozz a lányukkal, mert - úgy látom - neked is még fejlődnöd kell, a helyesírás terén mindenképpen. A találkozzon felszólító módban két z!! De részt vettem egy találkozón, itt jöhet a hosszú ó és ez egy z. Nem vetted észre, hogy mást jelent a két szó???? Iskolakönyvet ajánlok neked, nem lányokkal való foglalkozást. Bocsánat.
2015. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon fiatalok vagytok még, én sem engedném a 14 éves lányomnak, hogy fiúkkal foglalkozzon, még 16 éves korában sem!!
2015. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 azért 16 évessen már miért nem engednéd meg?
2016. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!