Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy lány aki tetszik de nem merek vele beszélgetni. Mi legyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez a lány az osztálytársam és 8-ik osztályba járunk. Megkérdeztem tőle hogy keringőzik-e velem és ő azonnal igent mondott. Aztán volt róla kb. 10-15 képem, ő volt a háttérképem és a zárolóképernyőmőn is. Ezt a (lány)barátom látta és elmondta neki hogy van róla 10-15 képem és ő a háttérképpem meg hogy mennyire tetszik nekem. A lány aki tetszik azt mondta hogy oké hogy tetszik nekem de ez már debil és parázik hogy mindig őt nézem és hogy ennyi képem van róla. Aztán kitöröltem a képeket és már nem nézem azt mondta hogy na végre. Azt is kérdezte a lány barátomon keresztül hogy mi az ami tetszik nekem benne és elmondtam neki. A lány barátomon keresztül szoktunk üzenni egymásnak. De aki tetszik ő tök kedves velem meg minden de a barátommal azt üzente hogy nem bír engem meg hogy eléggé haragszik rám. Szerintetek most mi legyen?

2015. okt. 17. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az legyen, hogy ne üzengess, hanem beszéld meg vele TE. Elvégre TE vagy a férfi nem?
2015. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz de félek hogy mi lesz
2015. okt. 17. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azt megértem, de így meg nem lesz semmi.
2015. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha o is igy erez megerti mennyire "szereted" es miert van ennyi keped rola. Ha ezert haragszik akkor gyerekes es meg nem biztos, h erett erre a dologra. Beszelj vele mert kulonben semmi nem lesz es ilyen helyzetben kb 1 barat tud segiteni aki neked tanacsot ad vmiben az osszes tobbi "barat" csak csesztetni fog ezzel mert a 8dikosok 390szazaleka sgg. Az a lany pedig ha elmondta neki nem akkora baratod.

14.f

2015. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!