Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár hete beszéltem először de már régóta ismerem (egy suliba járunk) és először ő írt rám Messengeren. Minden nap szoktunk beszélgetni, hülyülni Messen. A suliban is szoktunk találkozni.

Elköszönésnél vagy csak úgy beszélgetés közben néha kacsintó puszi smájlikat küld meg ilyen kérdéseket tesz fel: "Neked milyen fiúk tetszenek?", "Volt már barátod?" vagy "Kit cejetsz?". Néha olyanokat mond hogy jó haver vagyok meg hogy "Altalában minden jóhavernak így válaszolok". Ezek mit jelentenek? Szerintetek érez valamit irántam vagy csak barátságot akar? Van vele esélyem? Nagyon tetszik nekem. Adnátok pár tanácsot mit csináljak hogy ő is szeressen?



2015. okt. 17. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, csá.
2015. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszélgess vele többet és kifog derülni, célozgass rá, hogy pl "huh most 7végére nincs programom, egyedül fogok unatkozni" ha bejössz neki és nem gyáva, úgyis felveti a közös program lehetőségét, ha nem, akkor lehet csak tényleg haverként gondol rád vagy csak megakar fektetni, bár az utolsót csak zárójelbe tenném, mert nem tudom hány évesek vagytok :)
2015. okt. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!