Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszem egy fiúnak, és évek múlva (mostanra) megtetszett nekem is.

Figyelt kérdés
Kb. harmadik-negyedik óta az egyik osztálytársammal nagyon sokat beszéltem, nagyon jó fej, csak az idegesített kicsit (és tudom, ez nagyon hülyén hangzik) hogy folyton szivecskéket küldözgetett, és engem ez zavart. Hatodik után nyáron is elég sokat beszéltünk, akkor már eléggé alábbhagyott ezzel a szivecske irogatós dologgal, azt hittem már nem tetszem neki, de kiderült, hogy mégis... Nyár vége felé láttam róla fb-n képeket, és annyira, de ANNYIRA megváltozott, hogy ááá...*-* tehát nekem is megtetszett, (de akkor még nem tudtam, hogy én is neki) és úgy éreztem kínos lenne neki elmondani, mivel én neki már régóta tetszem, és biztos elege lett volna már belőlem, de mégis elmondtam... Azóta azt mondogatja, hogy hiányzom neki, meg hogy szerelmes vagyok-e belé, meg hogyha igen járunk-e...stb... És nem tudom... Nekem tetszik nagyon, de van egy másik fiú, aki szintén, de alig látom...az oszt.-társammal még mindig beszélünk facebook-on, és komolyan mondom vele többet beszélek, mint a "legjobb" barátnőmmel, mostanában nagyon eltávolodtunk egymástól... :( ja de ő (barátnőm) közben mondta, hogy ez a fiú (akivel tetszünk egymásnak... Mi??? Ez mit akar jelenteni? :D mindegy...) szóval a barátnőmnek is mondta, hogy szép, meg folyamatosan dicséri... Szerintetek most mit tegyek? Imádom ezt a fiút mint barátot, mint... Egyebet, de néha kicsit kételkedem abban, hogy tetszem-e neki, és ez nekem fontos, nem tudom miért :/:D

2015. okt. 16. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a szerb filmet
2015. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát természetesen bizz benne szerintem járj vele HA akarsz , és ha a barátnődbe is szerelmes nyugodj meg biztos le mond rola hogyha jársz vele :) mondjuk nem muszály rám halgatnod mert belém még sose volt szerelmes senki . De nyugi szeintem bizh benne :D
2015. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy tényleg nagyon tetszik, és osztálytársak vagyunk... És hát ha rá gondolok nem az az ember jut eszembe aki valójában most ő, hanem a régi kisfiús énje... Meg nagyon fura lenne, mert 13 évesen nem is szeretnék tőle semmit, max csak többet találkozni, meg a többi lány nem úgy látja őt mint egy álom pasit, csak én látok benne valamit... De csak azért nem vagyok belé szerelmes, mert folyamatosan ezt kérdezi...>:(
2015. okt. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!