Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt. De ő? Mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt. De ő? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve ismertem meg (facebookon). Első pár nap alatt fülig szerelmes lettem belé. Egyre többet beszélgettünk, (telefonon, fb-n, stb..) eljutottunk oda is, hogy bevallottam neki az érzésemet. ..Viszonozta... Sok szép, szerelmes szó hangzott el beszélgetéseink közepette, gyakran saját magam bántalmazása miatt sokat veszekedtünk, de lebeszélt róla. Szerettem... aztán most nyáron bevallotta, hogy Ő még nem tudja, hogy, hogy érez, meghogy csak barátként tekint rám. Rettenetesen rosszul esett. Ennyit még nem sírtam, mint akkor. Utána nem beszéltünk egymással... úgy voltam vele, hogy "Nem érdekel. Biztos, talált egy hozzá való lányt. Legyen boldog vele...". Aztán egyik nap rámírt. Borzasztóan örültem neki. Beszélgettünk, napról napra, egyre többet. Sok személyes dolgot említünk egymásnak. Teljes mértékben megbízom benne. Sokszor feltesszük egymásnak azt a kérdést, hogy: "Mi lenne, ha... ?" Egyre többször van arról szó, hogy kéne találkozni. ..Egyre többet írjuk egymásnak, hogy "Szeretlek". Szóval ennyi. Valaki, help... :"3
2015. okt. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Oké.Mi itt a probléma? :D Találkozzatok
2015. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebookon ne ismerkedj vadidegenekkel.
2015. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hisz még nem is találkoztatok.
2015. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szereted, csak tetszik neked. Fingod nincs arról mit jelent szeretni valakit.
2015. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!