Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 körüli lányoknál ez mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 körüli lányoknál ez mit jelent? 13/F

Figyelt kérdés
Tudom hogy már vannak a honlapon ilyen sztorik de azértmert mindet én írtam! content://media/external/file/1538Csak hogytöbb válasz legyen. Na szóval egy lány barátom akibe már egy ideje szerelmes vagyok átjött a (lány) tesojával a (lány) tesómhoz és hozzám ittaludni (már többször is voltak itt). Amikor ittalszanak mindíg az én szobámban alszunk mert a tesómeban nem ferunk el. Amikor az őtestvére és az enyém is elaludt (vele mindíg továbbvagyunk fent) feljött az ágyamba és halynali 5 ig beszélgettünk meg masszíroztuk egymást. Mostanaban amikor meg leszállunk a buszról iskolába menet mindíg odajön és melletem jön egész végig és beszélgetünk. Nos szerintetek most csak nagyon szimpatikus vagyok neki vagy pedig szerelmes belém? Ja és méga nyáron ők áthívtakminket medencézni és amikor már mennünk kellett akkor még mondta hogy maradjakmég. És amikor találkozunk akárhol akkor is odajön hozzám.
2015. szept. 30. 21:52
 1/5 Tozser Alex ***** válasza:
En fiu vagyok, de szerintem bejossz neki 13/f
2015. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
13 éves lány vagyok és van esély rá, hogy bejössz neki! ;) A lányok szeretnek kicsit bohóckodni a fiúkkal (jó értelemben) de ha már gyengéd hozzád (masszírozott), akkor nagy rá az esély. De ne éld bele magad, különben nagyot koppanhatsz sajnos. Hajrá. ;)
2015. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bejössz neki;)
2015. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 évesek. 13 évesek mindenhol......
2015. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en lany vagyok es tudom hogy mit gondol egy lany......szerintem tetszesz neki es jarni akar veled
2016. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!