Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez hogy lehet? Egész végig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Egész végig szerettem?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy fiú aki már több éve tetszett de beletörődtem hogy soha nem lesz köztünk semmi. A legjobb barátnőm ennek a fiúnak a testvére. Ő tudta hogy régen tetszett nekem meg kábé mindent tudott csakhogy elhatároztam hogy ki szeretek belőle. És azt hittem sikerült. Mindig szídtam meg mondtam mennyire hülye és teljesen sikerült róla megfeletkeznem. De azért elég gyakran néztem és kicsit zavart ha más lánnyal beszélt. Aztán már egy ideje kábé két hete tök jófej velem beszélgetünk segít es néha mintha engem nézne ilyenkor nem merek sokáig visszanézni mert zavarba jövök. Na és ezen a ponton esett le hogy lehet(jobban mondva a barátnőm értette meg velem :F) hogy mindvégig tetszett csak úgy akartam megutáltatni magammal hogy rosszat mondok róla és lehülyézem.egésznap ezen jár az agyam. Hogy lehet hogy nem vettem észre hogy tetszett? Es lehet ebből még valami? Vagy teljesen egörültem? 16L

2015. szept. 29. 21:55
 1/10 anonim válasza:
Igen teljesen megőrültél! :D Lehet ebből még valami hidd el. ;)
2015. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D igen valahogy éreztem hogy a sárgaházban a helyem :D olyan jó lenne ... Túl szép :D na mindegy majd csak lesz valami :D
2015. szept. 29. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
nem orultel meg :DDD nyilvan csak jol esik hogy most kedvesebb veled es az erzeseid felerosodtek amik mar egy ideje lehigadtak(lehet mar nem is szereted csak szeretned hogy szeresd ujra mert hogy van ra esely hogy o is szeret teged). amugy teljesen egyetertek a baratnoddel :D
2015. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:DD köszi :D tetszett a zárójeles rész :"D
2015. szept. 29. 22:11
 5/10 A kérdező kommentje:
De amúgy teljesen igazad van :) köszönöm mégegyszer a válaszod:D
2015. szept. 29. 22:17
 6/10 anonim válasza:

1#vagyok.

Amúgy én is pont így vagyok csak én fiú vagyok és nálam egy lánynál van ilyen. :D

2015. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jó tudni hogy nem vagyok egyedül ezen a téren:D hát hajrá lelkitárs;D remélem legalább neked összejön :D
2015. szept. 29. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:

hol vannak az igazi amazonok? a lányok/mindig büszkék magukra hogy ők is képesek harcolni valamiért, ezen az oldalon meg csak ezt látom "hogy úgy sem jövök be neki","ki akarok szeretni belőle mert rossz így"

én fiú vagyok, nekem is volt egy lány akit igazán tudtam volna szeretni, mindet szerettem benne és tudtam hogy az esély 0, de próbálkoztam, kerestem face-en, beszéltem vele többször élőben is aztán láttam hogy ez a dolog tényleg nem fog menni mert nagyon nem akarja, de megpróbáltam és elmondhatom ezt

lányok miért nem tehetik meg ugyan ezt? hol van a harciasság amit mindig hangoztattok?

(mielőtt mindenki leszedi a fejem hogy milyen hímsoviniszta vagyok, ezt a szöveget ösztönzésnek szántam)

2015. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én tényleg próbálkoztam de mivel mi mutatott irántam sémi érdeklődést abbahagytam, most viszont minden megváltozott, most tök kedves velem és újra megpróbálom de nem tőlem függ szóval nem mondhatod hogy nem teszek semmit az ügyért :/
2015. szept. 30. 18:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mutatott*
2015. szept. 30. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!