Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés

Hogy álljak oda egy lány elé, aki nem ismer engem, hogy megmondjam neki, hogy szeretném megismerni?

Ez nekem olyan életidegen.


Ti hogy csinálnátok?


16/f



2015. szept. 25. 21:34
 1/3 anonim válasza:

Hát semmiképp sem így... ez olyan bénának hat, szóval felejtős.

Hívd el valahova, beszélgessetek, és alakul majd magától.

De ezt a szeretnélek megismerni dumát szerintem hanyagold.

20/F

2015. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem ismer engem, akkor csaknem hívhatom el őt valahová egyből. ://
2015. szept. 25. 21:38
 3/3 anonim válasza:

Jelöld be közösségin..ha visszajelöl egy csomó dolgot megtudhatsz róla..szólítsd le az iskolában(gondolom egy suliba jártok) de ne úgy hogy: Szia, szeretnélek megismerni..ez olyan átlátszó..vagyis, annak tűnik, hiába nincs hátsó szándékod

De először figyelj meg pár dolgot, szemezzetek pl

ha a szemedbe néz ne kapd el a fejed, hanem nézz rá egyenesen..ha zavarba jön, esetleg viszonozza a nézésed, nyert ügyed van..

15/l

2015. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!