Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az iskolaba es az osztály Társam es úgymond szeretnek vele masztizni de nem tudom hogy kerdezzem meg mert penteken is mondta hogy fel all neki es nem tudom h hetero vagy biszex de felek hogy el kuld francba

2015. szept. 12. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezt csak úgy random megosztotta veled? :D
2015. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt kérdezd meg tőle, hogy akar-e veled közös virslirángatást, hanem előbb azt deritsd ki, hogy a lányok jönnek e be neki.. ez pedig elég egyszerű

pl. kérdezd meg, hogy dugná e ezt a csajt, azt a csajt satöbbi. ha már sejted hogy homi akkor teheted fel a kérdést és jó buzulást.

2015. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Privátban is megírhatod
2015. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsuzsi-e vagy?
2015. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat allitolag van csaja de ha van neki de akkor nem is mondaná h fel all es nekem mondta...
2015. szept. 12. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem jelent semmit! mi is szoktunk ezzel viccelődni pedig közel egyikünk sem meleg! sem biszex!
2015. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tavaly volt olyan h mellém ült napközibe es ha fel allt neki akkor meg mutatta nadragon keresztul es en is viszonoztam...
2015. szept. 12. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne direktben masztizni hívd hanem valami programra, ahol esetleg az is előfordulhat, vagyis kettesben lehettek.
2015. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom el hivni suli utan :( mert ha vege a sulinak es nekem buszhoz kell mennem :/
2015. szept. 13. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor mutatja, kérdezd meg tőle, mintha viccelődnél, hogy szünetben bementek-e a wc-be... Ha benne van, rávágja, hogy igen, ha nem érdekli, akkor eltudod terelni, hogy csak vicceltél. :)
2015. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!