Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi ötszög, avagy mostan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi ötszög, avagy mostan mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy nagyon szép, okos kedves stb. lány az osztályomban. Nagyon jó barátok vagyunk, sokat beszélgetünk, közös projektmunkák stb.

Sajnos vagy nem sajnos van barátja, ő neki az első barátja, és állítólag nagyon szerelmes. A barátja egy 18 éves rocker pasi-.-

Nyilván mindenkinek leesett, hogy nagyon tetszik nekem ez a lány. Ezt el is mondtam a legjobb haveromnak az osztályban /fordulat/ de ő a lány nővérének a barátja. Természetesen a nővére is tudja, és mondta is neki, hogy szerinte mi van, de az osztálytársam nem hitt neki, mivel nagyon sok lány barátom van akikkel mindig kedves vagyok, dícsérem őket stb...

Ha eddig tudtátok követni, az nagyon szuper:D

A kérdés az, hogy mivel van barátja ezért tabu, és nem kívánom, hogy szakítsanak, hiszen az rossz lenne neki.

Közben viszont meg így haldoklom...

Ma is például nálunk volt, egy kiselőadást összeállítani/együtt vállaltuk, hiszen nagyon jó BARÁTOK-.- vagyunk/ és tekergettem a haját/enyhén hajmániás vagyok, szeretem a lányok haját bizergálni/

szóval ott ülünk a kanapén tekergetem a haját rohadt közel vagyok hozzá, szinte az illatát is érzem... és így...BWÁRGHHH hogy nem hajolhatok oda és... mindenki érti gondolom.

A kérdés lényege az lenne, hogyan próbálkozzak türtőztetni magamat, barátként kezelni... :)

Köszi ha végigolvastad, és nagyon várom a tippeket!!!

15/F (ja és 15/L) :)



2015. szept. 22. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

én is 15 vagyok. Tudom mit érzel. Nekem jelenleg az évfolyamtársam nagyon tetszik, de neki van barátnője. Elég szar őket kézen fogva látni a folyoson. A srác is Dökös és én is így közben elég szoros a baráti kapcsunk is. Sajnos nem tudom, hogyan lehetne türtőztetni magadat. Mivel elfelejteni nehezen lehet. De szerintem 18 eves sraccal kerdes meddig lesz egyutt. Egyszer csak ugy elkoszones keppen a lányt öleld meg és a szája szélére adj neki egy puszit vagy az arcara siman. Es tedd ugy mintha barati lenne. Ha a csaj zavarba jon, ne ilyedj meg, mert csak váratlanul érte de tetszett neki. Egy probat meger ;) sok sikert! 15/L

2015. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szar érzés, három kosár után tudom, de túl kell magad tenni rajta. Esetleg rákérdezhetsz, hogy tetszel-e neki, de ha nem, az nem. Nincs random puszilgatás, mert nem tudhatod, hogy fogja venni, lehet hogy tényleg tetszeni fog neki, de az is lehet, hogy pofánver. Le kell vele beszélni, baromi kínos lesz egy darabig, de utána legalább már tudjátok, hogy álltok egymással.
2015. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utólsót prefarálom én is
2015. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!