Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy mit érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból aki kijelentette, hogy oké akkor mi most járunk.. szerintem csak "barátilag szórakozik" vagy nem is tudom, de furán viselkedik. Nekem a legjobb barátja tetszik, és ezt ő is tudja, de mégis játtsza a "pasi szerepet".. Most akkor mit akar?

2015. szept. 20. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2015. szept. 20. 14:04
 2/4 A kérdező kommentje:
(Bocsi a helyesírási hibákért)
2015. szept. 20. 14:05
 3/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy neki te tetszel de tudja h neked a barátja és végső kétségbe esésébe ezt csinálja?
2015. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De gyerekesek vagytok istenem. -_-

Szerintem tetszel neki, de most őszintén neked ez jó? Az a másik pasi aki neked tetszik lehet úgy fogja fel hogy te foglalt vagy mert van pasid, miközben valójában nincs.

2015. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!